EFT-terapeuter i Norge

Her finner du en oversikt over terapeuter i Emosjonsfokusert individualterapi, parterapi og familieterapi.

Individualterapi

Sertifiserte EFT-terapeuter:

Anne Hilde Vassbø Hagen (Bergen) - hagen@ipr.no

Cecilie Honningsvåg (Bergen) - honningsvaag@ipr.no (I permisjon)

Didrik Hummelsund (Bergen) - hummelsund@ipr.no

Kristin Hannevik Fyhn (Bergen) - fyhn@ipr.no

Tonje Dybsland Berge (Bergen) - tonjeberge@gmail.com

Vanja Hjelmseth (Bergen) - hjelmseth@ipr.no

Mona Duckert (Oslo) - md@interaction.no

Sigrid Skeide (Oslo) - skeide@ipr.no

Thomas Nordhagen (Oslo) - thomas@psykologia.no


Ikke-sertifiserte EFT-terapeuter:

Ane Wilhelmsen Langeland (Bergen) - wilhelmsen-langeland@ipr.no

Bente Austbø (Bergen) - austbo@ipr.no

Cecilie Nordenson (Bergen) - cecilienordenson@live.no

Hanna Aardal (Bergen) - aardal@ipr.no

Kjersti Lyngstad (Bergen) - lyngstad@ipr.no

Marit N. Albertsen (Bergen) - albertsen@ipr.no

Aslak Hjeltnes (Bergen) - aslak.hjeltnes@uib.no

Kristine Tofte (Stord) - ktofte@hotmail.com

Aksel Inge Sinding (Oslo) - sinding@ipr.no

Jaran Olsen (Oslo) - jaran.olsen@icloud.com

Cathrine Moestue (Oslo) - cathrine@psykologmoestue.no

Hanne Albertsen (Oslo) - Hanne.Albertsen@ahus.no

Nadia Ansar (Oslo) - ansar@ipr.no

Tonje Moe Thompson (Oslo) - tonje.moe@me.com

Per-Magnus Moe Thompson (Oslo) - permagnus1980@hotmail.com

Serina Pedersen Vorland - serina_vorland@hotmail.com

Victria Forsberg (Oslo) - vvforsberg@gmail.com

Kaja Betin (Oslo) - kaja@psykologhjelposlo.no

Marianne Hellebust - marianne.hellebust@gmail.com

Marianne Magnesdotter Helleseth - marianne@helleseth.no

Kaja Betin - kajabetin@hotmail.no

Catrin Sagen (Oslo) - sagen@ipr.no


Parterapi

Sertifiserte EFT-parterapeuter:

Anne Hilde Vassbø Hagen (Bergen) - hagen@ipr.no

Didrik Hummelsund (Bergen) - hummelsund@ipr.no

Jan Reidar Stiegler (Bergen) - stiegler@ipr.no

Vanja Hjelmseth (Bergen) - hjelmseth@ipr.no

Hanna Aardal (Bergen) - aardal@ipr.no

Kristin Hannevik Fyhn (Bergen) - fyhn@ipr.no

Tonje Moe Thompson (Oslo) - tonje.moe@me.com


Ikke-sertifiserte EFT-parterapeuter:

Christine Lien (Bergen) - christine@krisepsyk.no

Ane Bente Gjul (Oslo) - gjul@ipr.no

Anna Sigridsdatter Heen (Oslo) - sigridsdatter@icloud.com

Øystein Solberg (Stavanger) - oystein.solberg@atv-stiftelsen.no


Familieterapi og foreldreveiledning

Sertifiserte EFST-terapeuter/foreldreveiledere:

Anne Hilde Vassbø Hagen (Bergen) - hagen@ipr.no

Bente Austbø (Bergen) - austbo@ipr.no

Hanna Aardal (Bergen) - aardal@ipr.no

Vanja Hjelmseth (Bergen) - hjelmseth@ipr.no

Kristin Hannevik Fyhn (Bergen) - fyhn@ipr.no

Nadia Ansar (Oslo) - ansar@ipr.no

Ane Bente Gjul (Oslo) - gjul@ipr.no

Catrin Sagen (Oslo) - sagen@ipr.no

Sigrid Skeide (Oslo) - skeide@ipr.no

Per- Magnus Moe Thompson (Oslo) - permagnus@ipr.no


Ikke-sertifiserte EFST-terapeuter/foreldreveiledere:

Erle Katina Engelstad - erle.katina.fossum@gmail.com

Elisabeth K. Gislerud - post@bekkestuapsykologen.no


*Ikke-sertifisert vil si at terapeuten har tatt deler av utdanningen